Uparagniony bliźniak

Park brzozowy

Sugerujemy Państwu nadzwyczajne, przytulne osiedle 5-ciu budynków w miejscu uroczym, w otoczeniu drzew, obok centrum miasta.
Park brzozowy to okolica wtrąconych budowli, osiedle jest zamknięte, pilnowane poprzez kamery i ochronę.
W skweru brzozowym ulokowane są domy, pomiędzy nimi mamy wielki plac gier dla przedszkolaków, siłownia na rześkim powietrzu, mnogie alejki do chodzenia, ławki do tymczasowego lub dłuższego odpoczynku, dróżki bicykli.
Do każdego z nas budynków przystosowany może być ogródek o powierzchni ok. 40 m2, miejsce w garażu i punkt wypoczynkowy.

park brzozowy

Lokalizacja osiedla pozwala mieszkańcom szybką i również łatwe połączenie z centrum miasta a także z niezliczonymi marketami i galeriami handlowymi.
Domy są w wariancie bliźniaków, to znaczy w jednym rezydują dwie familie.
Konstruują się z dwóch pięter, podziemi i strychu, na dole w sąsiedztwie kuchni i toalet mamy wielki pokój gościnny, na piętrze mamy trzy sypialnie i garderoba.Ściany budynków znajdują się chromatyczne, więc osiedle, nie zważając na faktu, iż znajduje się zamaskowane w czarownym lasku, jest niezmiernie i dodatkowo efektownie chromatyczne.

W pobliży osiedla w parku, znajduje się przedszkole i podstawówka, oraz przychodnia .
Sąsiedztwo osiedla, to czarujące zakamarki imponującej przyrody, wśród jakiej da się kultywować różnorodne jakości biegu, wolno również delektować się krasą parku brzozowego.
Obok osiedla znajduje się niewielki lasek i również malutkie jeziorko, w którym da się łowić.
Osiedle w parku brzozowym, określone jest dla rodzin z maluchami lub familji pragnących potomstwa. Zalecana jest w podobny sposób ludzią chcącym egzystować w ciszy i zgodzie a także w zielonym ogarnięciu.
Żywimy nadzieję, że zainteresujemy Państwa naszą ofertą.
Osiedle w skweru brzozowym to oaza ciszy i dodatkowo bezpieczeństwa, wyróżniana wyjątkowo, za sprawą naszą firmę.