Przyjemnie wejść w czyjeś buty.

Jesteś pracownikiem naukowym i pracujesz przy produkcji kosmetyków. Twoja praca jest na tyle ciekawa i wciągająca, że w ogóle się w niej nie nudzisz, a wręcz przeciwnie. Z każdym rokiem odkrywasz w niej nowe zalety. Praca w laboratorium to ciągły rozwój, bo nauka przecież nie stoi w miejscu. Słyszy się niemal codziennie, o tym, że ktoś odkrył jakiś nowy związek lub wynalazł lek, który trzeba przetestować. Dla ciebie- twoja profesja ma jeszcze jeden zasadniczy plus. Jesteś w końcu kobietą i uwielbiasz podkreślać swoją urodę. A nie ma nic skuteczniejszego niż kosmetyki.

To one spowalniają starzenie si skory i sprawiają, że wygląda rześko i zdrowo. Ponadto usuwają wszelkie zaskórniki i zapobiegają zmarszczkom. Miło jest być krok przed koleżankami i wiedzieć jakie trendy obowiązują teraz w kosmetologii. Twoje znajome snują przeróżne teorie spiskowe i myślą, że poprawiasz sobie urodę skalpelem, lecz to nieprawda. Ty po prostu odpowiednio dbasz o skórę i stosujesz naturalne maseczki. Po balsamy nawilżające sięgasz jedynie jesienią i wiosną, bo wtedy skóra najbardziej jest narażona na podrażnienia. Z makijażem również starasz się nie przesadzać, bo wiesz, że w nadmiarze- bardziej szkodzi, niż pomaga.

Pomimo swojej niechęci do koncernów kosmetycznych, zastanawiasz się czasem- jakby to było, gdybyś pracowała dla nich i reklamowała ich produkty. W takim wypadku potrzebna by ci była agencja reklamowa Legnica to spore miasto, więc pewnie nie byłoby kłopotu ze znalezieniem takiej instytucji. Przyjemnie byłoby być modelką, wtedy mogłabyś połączyć swoją wiedzę z pracą w telewizji. Te wszystkie wywiady, bankiety, spotkania z celebrytami, to musi być fascynujące. Sława i spore zyski- to kusząca opcja. Niejedna kobieta bez wahania zrobiłaby wiele, żeby dostać taką szansę.

Ty jednak dobrze wiesz, że kariera medialna nie trwa długo. Dlatego też potrafisz docenić, to co masz. A że czasem pomarzysz na jawie, cóż w tym złego. W końcu każda kobieta nawet dorosła- marzy, by z Kopciuszka stać się księżniczka.