Praktyczne informacje o poszukiwaniu sponsorki

Pozdrawiam serdecznie wszystkie czytające kobiety. Wyłożę kawę na ławę – szukam sponsorki. Jestem młodym mężczyzną, odpowiednio zbudowanym, elokwentny oraz mądrym. Póki co studiuję i nie za bardzo posiadam pomysł na to jak dorobić, postanowiłem w związku z tym może postarać się w taki oto sposób….
Kilka informacji o mnie. Dwadzieścia lat, 190 cm wzrostu, muskularna budowa ciała. Od trzech lat regularnie ćwiczę na siłowni. Jeśli chodzi o sprawy damsko-męskie to również jestem zadowolony. Oprócz tego jestem rozmowny, rezolutny i erudycyjny.

szukam sponsorki


Jeżeli chodzi o Twoją osobę to nie posiadam żadnych nadzwyczajnych wymagań. Ani w kwestii wieku, ni w kwestii prezencji. Ubóstwiam wszelkie damy i wszystkim paniom potrafię ofiarować nieco przyjemności. Bardzo chętnie mogę Ci również asystować w wyjściach na miasto. Kino? Kolacja? Spacer? Nie ma sprawy. Po zajęciach a także w weekendy mam wiele wolnego czasu, który mogę przeznaczyć na spotkanie z Tobą.

Jeśli jesteś z grubsza zainteresowana, to odezwij się proszę do mnie. Postaramy się razem określić nasze pragnienia i zastanowimy się czy to akurat siebie szukamy. Nie da się ukryć, że rzeczywiście jak napisałem z początku szukam sponsorki, i kwestie finansowe są dla mnie dość istotne. Wspaniale byłoby abyś od razu zdawała sobie sprawę jak byś pragnęła by to prezentowało się w rzeczywistości. Czy stała kwota za określoną liczbę spotkań w ciągu miesiąca, zaś może pieniądze za jednokrotne spotkania? No i żebyś mogła od razu wskazać jakie są Twe fundusze. Nie skrywam, że znam koszt własnego młodego umięśnionego ciała a także co popadnie mnie nie usatysfakcjonuje.

Najistotniejsze jednak jest to abyś była zdecydowana. Szanujmy swój czas, ja określam wyraźnie czego tu szukam, pragnąłbym byś Ty też umiała podobnie zdecydowanie powiedzieć czego tutaj szukasz.
Zapraszam do kontaktu. Napisz, spróbuje odpisać tak szybko jak się da.