Nowotwór jest do pokonania


Nowotwory to męczące choroby. Częstokroć dotykają nie wyłącznie samej osoby, lecz także całych rodzin i przyjaciół. Wszyscy, gdy zdołają starają się zadbać, żeby choremu niczego nie zabrakło i by miał właściwie dużo siły do walki z Rakiem. A leczenie to jest nader ciężkie. Ciężkie zabiegi, terapie wyniszczające ciało i brak pewności, że wszystkie podejmowane działania dostarczą oczekiwany rezultat. Dlatego nie winien zadziwiać fakt, że
lekarstwo na raka może być tak przemożnie poszukiwane. Jakkolwiek w branży farmaceutycznej, zarówno jak i w wszelkiej innej natknąć się można na wielu mataczy, to jednakże wszystka próba zasługuje na uwagę. Dla wielu ludzi sformułowanie „doświadczalna metoda” kojarzy się z czymś niebezpiecznym, co nie posiada sposobności na powodzenie. Nie jest to zgodność z rzeczywistością. Bez liku doświadczalnych metod zapewnia rezultaty. A to co wcale nie działa na jedną osobę, może cudownie zadziałać na kogoś innego. Najistotniejsze oczywiście w walce z nowotworem są zawziętość, wola życia i pomoc ze strony krewnych nam osób, ale bez zażycia stosownych lekarstw, czy zaczęcia właściwiej terapii, leczenie w ogóle się nie zapoczątkuje. Stąd nie można zaprzepaszczać nadziei i postępować w myśl powiedzenia, które powiada, iż tonący brzytwy się uchwyci.