Kładziemy folie na szyby

Oklejanie szyb okiennych

Oklejanie okien jest idealną i tańszą opcją dla rolet. Zależnie od materiałów i przeznaczenia mają różne plusy.

oklejanie szyb
Poczucie bezpieczeństwa
Jest wiele przedsiębiorstw posiadających we własnej ofercie folie przeciwwłamaniowe. jeszcze bardziej trwałe na darcie od folii ozdobnych tworzą alternatywę bądź dodatek dla żaluzji antywłamaniowych. Wysokiej jakości wyroby będą gotowe odeprzeć choćby energię detonacji.
Folie dekoracyjne, mimo że nie będą tak wytrzymałe, powiększają poczucie bezpieczeństwa zwierząt, szczególnie ptaków; tak przebywających dziko, jak i mieszkaniowych, dla których naga tafla szklana może być niewidoczna.

Zdrowie oraz wygoda
Poniektóre folie na okna mają możliwości zatrzymywania szkodliwego promieniowania ultrafioletowego. Do tego zastosowanie przyciemnionych folii na południowej stronie budowli umożliwia zredukować koszty korzystania z klimatyzacji nawet o 35%. Przebiega to dzięki zredukowaniu przedostawania się oświetlenia i ciepła do środka domostwa.

Mniejsze koszty
W zimie folie na okna hamują uchodzenie ciepła z ogrzewanych pomieszczeń. Umożliwia to zdecydowanie nie tracić na kosztach ogrzewania domu.

Design
Ogromna propozycja folii okiennych przykładowo metalizowanych, kopiujących witraż lub pokrytych nadrukiem opcjonalnie brokatem, zezwala na swobodne wzbogacenie wybranego przez nas designu pomieszczenia. Osiągalne bywają również folie działające w rodzaju lustra weneckiego.

Przejrzystość instalacji
Okna o małych powierzchniach są bez dużego problemu obklejone przez jedną jednostkę. W razie znaczących przestrzeni a także świetlików warto skorzystać z pomocy instalatorów.
W mnogości wypadków raz przylepioną folię da radę bez trudności usunąć oraz umyć resztkę kleju substancją do mycia okien a także skrobaczką do samochodów.

Jeżeli mamy do czynienia ze leciwą folią powinno się po pierwsze zmiękczyć klej przy użyciu sprzętu do czyszczenia parowego.