Kindermöbel für kinderzimmer – oryginalne oraz solidne meble na zlecenie

Zbliżał się ważny dzień. Pora pojawienia się nowego członka familii nadchodziła wielkimi krokami. Ogromnie się stresowaliśmy z żoną. pierworodne dziecko oraz jak wszyscy nowi rodziciele, przejmowaliśmy się bardzo swoim macierzyństwem. Byliśmy w czasie tworzenia pokoju dla dzieci. Tapety już zostały wyselekcjonowane, firany oraz dywanik również. Szukaliśmy nadal fajnych mebli, odpowiednich dla naszego pierworodnego dziecka. Przyszli dziadkowie mężnie wspomagali nas w tych poszukiwaniach. Pewnego dnia do naszego domu wkroczył ojciec mojej żony z informatorem w dłoni. Na oprawie napisane było „kindermöbel für kinderzimmer„, to znaczy, że były to niemieckie wyposażenie dla dzieci, wytwarzane na osobiste zamówienie.

kindermöbel für kinderzimmer


Zaczęliśmy oglądać i byliśmy olśnieni każdą stronicą i wszelkim zespołem, jaki zademonstrowany był w informatorze. Lecz jak obejrzeć je na żywo, gdzie można je kupić, poza internetem i zamówieniem katalogowym. Nie mogliśmy podjąć decyzji bez pewności, ponieważ wiedzieliśmy, że niejednokrotnie zdjęcia w katalogach lub na stronach internetowych są podrasowane i upiększone, natomiast w realności sprzęty nie są tak bardzo ładne czy poprawnie przyrządzone. Zaczęliśmy szukać działalności, która wytwarzała te śliczne sprzęty, mając nadzieję, iż upublicznia je w jakimś sklepie stałym w Polsce. Niestety nie wynaleźliśmy tego lokalu, jednakże nieobecność właśnie tych mebli jeszcze z większym natężeniem nas nakręciła. Musieliśmy je uzyskać, a co najmniej ujrzeć, ażeby zweryfikować ich jakość. Nie mieliśmy innego wyjścia, nasze kindermöbel für kinderzimmer czekały na nas w Niemczech. Wyszukaliśmy parę punktów oraz uradziliśmy się na wyjazd po meble na zachód. Na szczęście żyliśmy ok. 100 km od granicy, w związku z tym w krótkim czasie byliśmy już w salonie. Gdy zobaczyliśmy sprzęty, dotknęliśmy ich, pootwieraliśmy szuflady oraz pochyliliśmy się ponad łóżeczkiem, zorientowaliśmy się, iż oto są istotnie nasze wymarzone sprzęty.