Jakie wymogi muszą realizować zabawki by zdobyć certyfikat z Unii?

Sporo jest zabawek, jakie podobają się pociechom w szkołach oraz młodszym od nich, jednak nie wszelkie są w zasadzie bezpieczne w użyciu i nie posiadają odpowiednich atestów nadawanych przez UE. Jakimś z nich jest certyfikat CE, który znaczy Certyfikat Europejski, oraz znaczy dobra, które są przyzwolone do handlu na terenie Europy. Często symbol taki jest fałszowany przez chińskich fabrykantów co może doprowadzić do wielu niejasności.

Juguetes para ninos, innymi słowy właśnie zabawki dla pociech rozdzielają się często na 2 kategorie – dla dziewczynek i chłopców. Czasami zabawki są kierowane do pociech płci żeńskiej i męskiej jednocześnie, jednakowoż nie zdarza się to częstokroć. Przykładowo barwne ciastoliny Play-doh, którymi z zapałem bawią się również młodzieńcy jak i dziewczynki. Jest to typ niebrudzącego tworzywa, z którego zdołamy lepić przeróżne konstrukcje bądź dekoracje.
Zabawki, które podobają się chłopczynom to samochodziki, koparki, klocki ( nie jedynie lego) a także piłki nożne oraz sprzęty, na których możemy grać utwory. Pierwszorzędną zabawką są samochody oznaczone obrazkami disneya z filmu Auta. Występują tam kreacje takie jak Zygzak oraz Złomek, jakie są wybrańcami wielu dzieci. Podarunek w tego rodzaju postaci na pewno ucieszy każdego młodego kierowcę rajdowego.

Juguetes para ninos


Natomiast pannice nieraz wesela się z podarowanych im lalek, domeczków dla lalek, a również kredek, którymi rysują swe dzieła. Jedną z najbardziej znanych serii laleczek jest Barbie, która jest zdecydowanie prześliczna. Niektóre z modeli zdołają również mówić, co jest kapitalną możliwością.

Należałoby też zakwalifikować do gromady zabawek dla pociech gry, jakie jesteśmy w stanie odszukać w czasopismach wielu dystrybutorów. Dla większych dzieci na pewno super zabawą będzie gra Operacja, jaka polega na wyjmowaniu małych części z „pacjenta” bez tykania ścianek umiejscowionych w planszy.