Gdzie warto spędzić wakacje w PolsceObecnie niestabilna sytuacja na świecie i modnych lokalizacjach wypoczonykowych dopisuje spędzaniu urlopu w naszym kraju. Obywatele boją się wyjeżdżać i ryzykować swoje zdrowie, oraz życie. Rzeczpospolita Polska to kraj różnorodny mamy w tym miejscu morze, góry, jeziora. Jest tym samym w czym selekcjonować, wybierając się na urlop.
W związku z napływem podróżników, miejsca w hotelach i motelach są mocno ograniczone. Przede wszystkim nad Bałtykiem ciężko o nocleg. Co roku ogromna liczba Polaków, a nawet obcych turystów wyrusza na wakacje nad polskie morze.
Podobnie rzecz ma się z górami. Zwłaszcza Zakopane to cel znacznej ilości podróżników. Z Zakopanego jest krótka droga do parku narodowego i najciekawszych szlaków górskich. Miłośnicy gór, spędzają tam dużo tygodni by poznać uroki polskich gór.
Sporo z nas zapomina o jeszcze jednej ślicznej części naszego kraju. Są to Mazury.

Mazury – śliczny zakątek naszego kraju który należałoby odwiedzićMazury. Ten poniekąd zapomniany, a na pewno niedoceniany obszar to nader ciekawe miejsce na letni wypoczynek. Mazury położone w środkowej części Polski bogate są w jeziora. Są to najogromniejsze i najgłębsze jeziora w Polsce. Jeziora osaczone są zielonymi lasami. To wszystko sprawia, że Mazury kojarzone są z nieco pierwotnym terenem. Jest tam cicho i uspokajająco, można więc wspaniale odpocząć po męczącej pracy. tego typu wczasy to najlepsza odmiana wypoczynku.
Aby móc spędzić wczasy na Mazurach wolno spać w namiocie lub wynajętym domku lub pokoju. Jednakże w tej chwili coraz to wybitniej lubiany staje się czartery jachtów to wspaniałe miejsce na tego typu nocleg. Pływanie po jeziorze, bliskość z naturą to coś wyrafinowanego.To także doskonałe miejsce na wczasy z potomstwem. Nie brakuje w tym miejscu plaży, dzieci i dorośli mogą zatem swobodnie pływać. Poza tym znajdzie się coś dla miłośników surfingu i wędkarstwa. Można również pływać kajakiem lub rowerkiem wodnym, Na 100% na Mazurach nikt się nie będzie nudził.