Drzewa- zielone płuca miasta

Jesteś aktywnym i wysportowanym mężczyzną. Codziennie biegasz po osiedlowym parku. Po pierwsze sprawia Ci to przyjemność, a po drugie pragniesz kontaktu z przyrodą, zielone drzewa, pogodne niebo i odgłosy mieszkających tu ptaków- dodają Ci energii na resztę dnia. A trzeba przyznać, że Twoja praca jest dość nudna i jednostajna. Jesteś księgowym, więc niejako z urzędu- musisz siedzieć w czterech ścianach otoczony komputerami. Siedzący tryb życia, w ogóle do Ciebie nie pasuje, Ty jesteś wulkanem energii toteż jak tylko możliwe, wymykasz się poza mury budynku.

Lubisz przebywać na świeżym powietrzu, bo to daje Ci poczucie świeżości i wolności. Poza tym wysiłek fizyczny to zawsze jakaś odmiana. W życiu tak już jest, że człowiek najbardziej tęskni za tym, czego mu najbardziej brakuje. Ty z racji, tego, że pracujesz intelektualnie- cierpisz na brak ruchu. Poza tym w korporacji jest zawsze huk, pełno tam ludzi i tak naprawdę nie ma tam chwili dla siebie. Ty potrzebujesz czasami samotności i chwili oddechu.

Kontakt z przyrodą Ci to umożliwia. Uwielbiasz leśne wędrówki i interesujesz się ekologią. Stąd też wiesz, że nie jest łatwą rzeczą pielęgnacja drzew kraków jest jednym z nielicznych polskich miast, które dba o ochronę zieleni. Władze miasta dbają o to, by parki były posprzątane, na klombach rosły kwiaty, a wokół placów zabaw nie walały się śmieci. Ludziom, którzy zaśmiecają okoliczne tereny, grożą wysokie kary finansowe.

Bardzo podoba Ci się taka polityka miasta i masz nadzieję, że w przyszłości będzie kontynuowana. Przyjemnie jest zobaczyć i poczuć- jak ludzie cieszą się ze wspólnych spacerów w gronie rodzinnym. Twoim wielkim hobby są też wycieczki rowerowe, a ponieważ miasto dba o ścieżki ekologiczne, możesz ze spokojem oddawać się swojej pasji. Zwłaszcza latem, nie ma weekendu, w którym nie wsiadłbyś na rower. Bywa i tak, że w gronie znajomych urządzacie sobie piknik poza miastem, jeśli pozwala na to pogoda. Jest to fajny sposób na spędzenie lata w mieście Robisz to, bo to przyjemne i dobre dla zdrowia.