Czy powinno się pójść na rehabilitację?

Właściwie, nie zdołałem w to uwierzyć. Otworzyłem emaila, widzę, a mój najgorszy na świecie kierownik napisał: „Wymagam na jutro przyrządy do rehabilitacji„. Na Wszystkich Świętych, rozmyślam sobie, skąd ja mam wiedzieć, czym są aparaty do fizjoterapii?
Przesiedziałem całkowity dzień i frapowałem się: co to są przyrządy do rehabilitacji? Przeszukiwałem wszelkie książki, czasopisma oraz cokolwiek, co wyłącznie tytłało się w moim lokalu, lecz choćby w encyklopedii nie znalazłem definicji: urządzenia do fizykoterapii. Zaczęło być to doprawdy takie irytujące, iż nareszcie rzekłem: niech to, zapuszczę Net, uiszczę opłatę za wspomniany cholerny transfer i dowiem się ostatecznie, czym będą te sakramenckie sprzęty do fizykoterapii!
Jakże rozważyłem, tak poczyniłem. Włączyłem net a w wyszukiwarce napisałem: „przyrządy do fizykoterapii”. Na szczęście pokazały się jednak setki stron, na których zapisane nie było hasło: „do fizykoterapii”, ale „do terapii”!
Od nowa posiadam kłopot, jakiego nie umiem osobiście rozwiązać: czy sprzęty do fizjoterapii oraz do terapii – to bywa wyrażenie równoznaczne?

urządzenia do fizykoterapii
Kolejny raz szukam w Internecie, setny raz wklepuję „sprzęty do rehabilitacji”, jednakowoż jedyne, co uwidocznia się mnie, to nie przyrządy do fizykoterapii, jednakowoż do kuracji. Hajs za net płynie jako woda, moja cierpliwość wyczerpuje się, a urządzenia bywają taką enigmą jako na wstępie. Na kraju wyeksploatowania psychicznego decyduję po prawdzie wykonać to: zapytam szefa, co to są te przyrządy do fizykoterapii i czy oba typy są analogiczne co te drugie.
Sterczę przed szefem, jestem całkowicie roztrzepany z nerwów oraz pytam się: szefie, co to są te aparaty do rehabilitacji? To bywa to samo jak do kuracji. Zwierzchnik spogląda na mnie sekundę a następnie rozpoczyna drzeć mordę: a skąd mam posiadać wiedzę, czym one będą?! Jeżelibym wiedział, co to będą przyrządy do fizykoterapii, to już sam bym je sobie znalazł! Zabieraj się stąd i nie wracaj, dopóki nie przyniesiesz mi tu czegoś rzeczowego!
W ów właśnie rodzaj wszystkie te pechowe przyrządy do rehabilitacji były źródłem mojego nietrafionego awansu.